Konsultacje recall healing

RECALL HEALING (Totalna Biologia)

.

Bliżej o metodzie – wywiad z twórcą tej metody dr Gilbertem Reanud – Choroby tkwią w naszej podświadomości… 

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/recall-healing-choroby-tkwia-w-podswiadomosci,155821.html

Dla naszego mózgu najważniejsze jest, by utrzymać nas przy życiu.

.

Nasz mózg ma do dyspozycji tylko nasze ciało – poprzez chorobę (czy nasze niedyspozycje), jako biologiczny program, mózg uwidacznia konflikt,  jaki mamy do rozwiązania – konflikt jaki mamy w swoim wnętrzu. Z punktu widzenia RH czy rak czy zapalenie oskrzeli to sensowny biologiczny proces, obrazujący dysharmonię w doskonałym biokomputerze jakim jest ciało ludzkie. U podłoża każdej choroby, wg dr Hamera, jest bardzo silny konflikt – wstrząs, uraz i towarzyszące temu poczucie izolacji !
I tak nasza biografia staje się naszą biologią….

.

To biologiczny niezmiennik.

.

Ktoś mądry powiedział :“Życie zsyła Ci okoliczności, ale to Ty nadajesz temu  znaczenie“...     Nie bez znaczenia jest nasz stan świadomości, nasze duchowe nastawienie na lekcje jakie podsuwa nam życie… Podobna sytuacja – dla jednych  bezstresowa, dla innych wywoła silny stres/konflikt i w zależności od pozostawienia śladu w psychice – poziomu, skali odczucia tej sytuacji – towarzyszących temu emocji na poziomie duszy i ciała, mogą pojawić się różne odpowiedzi mózgu (odpuszczenie lub umiejscowienie w którymś narządzie – co z kolei obrazuje, widoczne na tomografii komputerowej tzw. ognisko Hamera)…

.

„Poprzez tysiąclecia ludzkość bardziej lub mniej wiedziała, że choroby mają początek w psychice, a nauka o nich jest zakotwiczona w uniwersalnej wiedzy. Tylko nowoczesna medycyna odwróciła się od tych prawd i stosuje pełną torbę chemicznych formuł .”
(Dr. R.G. Hamer).

.

W obliczu pojawiającej się sytuacji np. gorączki, bólu… bardzo ważne jest nasze nastawienie, nasza reakcja na symptomy jakie daje nam nasze ciało. Kiedy weźmiemy tylko tabletkę to tak jakbyśmy mówili: “moje ciało siedź cicho nie mam dla ciebie teraz czasu“.

.

Warto uświadomić sobie dlaczego chorujemy czy chorowaliśmy ! – by nie wpaść ponownie w koleiny tej czy innej o tym samym podłożu konfliktowym – choroby !

.

Carl G.Jung powiedział: “Co nie powróci do naszej świadomości powróci jako przeznaczenie“.

.

Każda choroba, nasze nawyki, skłonności… są odbiciem wydarzeń – konfliktów z przeszłości, doznaniami – naszymi bardzo silnymi stanami emocjonalnymi – sposobami myślenia w obliczu sytuacji, jaka nas (czy naszych przodków) spotkała/y. Dzisiaj możesz doświadczać coś co wydarzyło się nawet 3 pokolenia  wstecz – poprzez programy uzyskane
w „pakiecie urodzeniowym”.

.

Bardzo ważny i pomocny jest  dla nas – by rozszyfrować nasze niepożądane programy, także poprzez  tzw. plan – cel oraz tzw. cykl autonomiczny.

.

Dowiadując się o chorobie jesteśmy w fazie aktywnej lub w fazie naprawczej choroby… Dlatego bardzo ważna jest uprzednia diagnoza lekarska.

.

W stresie doświadczamy aktywnej fazy konfliktu – mózg przechowuje ten konflikt w jakimś organie ciała. W momencie, gdy rozwiążesz konflikt przechodzisz do fazy naprawczej (ognisko Hamera ) i następuje naprawa organu…

.

Często dopiero w fazie naprawczej czujemy się chorzy i idziemy do lekarza… (Niestety będąc nieświadomymi biologicznych programów mózgu – uzyskując diagnozę lekarska możemy też przeżyć silny wstrząs, który może nas znowu wrzucić w aktywną fazę konfliktu lub stworzyć nowy – inny konflikt).

.

Mózg zatrudnia wirusy, bakterie, czy inne „chorobotwórcze“ komórki, w tym “ rakowe“, by rozwiązały problem… One są jak straż pożarna!.

.

Czy straż pożarna jest powodem wzniecenia pożaru? Czy zatem powinniśmy obniżać gorączkę, niszczyć wirusy, bakterie czy komórki rakowe? Czy może powinniśmy pomóc, by „zrobiły“ swoja pracę.?…

.

Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w głębi naszej podświadomości….

.

Recall Healing pomaga nam dotrzeć do źródła konfliktu/ów i wyciągnąć je na poziom świadomości – poznać przyczynę  konfliktu (rozszyfrować programy i pomóc w „akcji pożarowej“), by już nigdy nie wróciły jako „genetyczne“ przyzwolenie. Wyjście z kolein, jakie nierzadko te programy poprzez częste powtarzanie się, wyżłobiły. To praca, którą warto wykonać, nawet kosztem odkrycia “na światło dzienne” często skrywanej tajemnicy rodzinnej, nie tylko dla siebie,  ale dla przyszłych pokoleń.

.

Sama świadomość, przy znalezieniu „powodu wzniecenia pożaru“ jest już wejściem na drogę uzdrowienia sytuacji – jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem.

.

.

triada-zdrowia.

.

innymi słowy o RECALL HEALING 
 (ze strony  www.recallhealing.pl)

.


Czym jest Recall Healing?

Recall Healing jest nowatorską i niezwykle skuteczną metodą leczenia opracowaną przez doktora Gilberta Renaud z Kanady. Łączy w sobie najnowsze odkrycia medyczne, psychologię, kabałę, symbolizm, tradycyjną medycynę chińską, numerologię. W tej metodzie terapeuta skupia się na zadawaniu właściwych pytań, które pozwolą choremu uświadomić sobie głęboko skrywane emocje i oparte na nich decyzje i przekonania. Prowadzi to do rozwiązania konfliktu, a co za tym idzie, do usunięcia związanej z nim choroby fizycznej lub psychicznej. Inaczej mówiąc, Recall Healing umożliwia choremu zidentyfikowanie emocjonalnych urazów, które spowodowały schorzenie.

.

Dlaczego ta metoda jest skuteczna?

.

Ponieważ jesteśmy tak chorzy, jak nasze sekrety. Tajemnice, z których często nie zdajemy sobie nawet sprawy, są przyczyną niespełnienia, braku radości w życiu i zdrowia. Trzeba je odkryć, wydobyć z pokładów nieświadomości, zrozumieć, przyjąć, rozwikłać i uwolnić się od nich. Poznanie źródła choroby lub problemu życiowego jest jak odnalezienie nań lekarstwa.
 Metoda Recall Healing pozwala precyzyjnie, naukowymi sposobami, sięgnąć do pokładów nieświadomości, by to, co tam ukryte, wreszcie przestało oddzielać nas od szczęścia.

 .

Jak odzyskać wolność?

.

Wystarczy dotknąć świadomością starych zranień – dawnych traum naszych i naszych przodków, bólu, cierpienia, lęków, wszelkich trudnych uczuć, nigdy nie rozwiązanych konfliktów psychicznych… One żyją w nas bez naszego pozwolenia. To przez nie jesteśmy czymś w rodzaju robotów zaprogramowanych na odgrywanie ciągle tych samych historii – czujesz to, prawda? Jeśli tego dokonasz, znajdziesz się na prostej drodze do uzdrowienia. Kiedy je rozpoznasz dzięki Recall Healing – Twoje życie może się odmienić niemal w kilka chwil!

 .

.

Świadomy powrót do odpowiedniego momentu z przeszłości zmieni na lepsze Twoją teraźniejszość i otworzy Cię na przyszłość, o jakiej marzysz!

 .

.

 • Pożegnasz się z chorobami i zapobiegniesz ich nawrotom!
 • Uzdrowisz swoje ciało i psychikę.
 • Polepszysz relacje z bliskimi i wybaczysz przodkom, dzięki zrozumieniu ich historii.
 • Przeprogramujesz swoje życie i przyszłych pokoleń.
 • Zaczniesz żyć od nowa – nareszcie w prawdzie i zgodzie ze sobą.
 • Przestaniesz powielać stare wzorce, na które – przez brak wiedzy o nich – byłeś dotąd skazany.
 • Zrozumiesz, że schematy te nie mają nic wspólnego z Twoją prawdziwą istotą! Tworzą opowieść, ale całkowicie nieprawdziwą.

 .

.

Jeśli chcesz:


.

 • odzyskać wolność wyboru życia takiego, jakie pragniesz…

 • poznać tajniki swojej świadomości i zrozumieć sny…

 • pomóc sobie w pokonaniu nie pokonywalnego…
 • odmienić swoje życie i życie Ci najbliższych…

.

zapraszam na sesje.

                                             Renata Markiewicz

.

.

Zapożyczone:    z http://www.vismaya-maitreya.p/naturalne_leczenie_zelazna_regula_raka.html
.

.        

Według Dr.Hamera choroba nowotworowa powstaje w momencie ciężkiego dramatycznego urazu, powodującego poczucie izolacji, który ma charakter przeżycia konfliktowego. Jest dla człowieka ciosem spadającym nieoczekiwanie i rozgrywa się równocześnie na trzech płaszczyznach: w mózgu, w psychice i w określonym narządzie. Dirk Hamer Syndrom (DHS – nazwa od twórcy teorii) pozostawia ślady w całym ludzkim ciele i duszy. Z tego powodu w mózgu człowieka powstaje ognisko tzw, Hamera. Ogniska Hamera są zauważane podczas topografii komputerowej. W zależności od tego, gdzie się ognisko zlokalizuje nastąpi przesłanie informacji do narządu, który następnie jest atakowany chorobą. Stres, różne sytuacje konfliktowe, które dla jednej osoby nie są żadnym problemem dla innych bywają tragedią. Właśnie takie przeżycie wywoła wielki szok i stanie się sygnałem do choroby. Proces DHS zachodzi na poziomie podświadomości. Właśnie tutaj zostaje zapisane czy konkretna sytuacja będzie silnym urazem czy zostanie szybko usunięta z psychiki. DHS jest bardzo szybkim procesem i spada niczym grom z jasnego nieba, porusza cały układ sympatyczny odpowiedzialny za aktywność ciała. 

Układ sympatyczny rządzi narządami umożliwiającymi sprawność w ciągu dnia, podczas kiedy człowiek jest cały czas aktywny. Jeśli konflikt nie jest rozwiązany , a jeszcze bardziej tworzą się nowe okoliczności wówczas często się zdarza, zostaje poruszony jeszcze inny ośrodek w mózgu a ten aktywuje nowy organ a w nim zaczyna budować się inny guz – przerzut. Kiedy konflikt wygasa ognisko w mózgu przestaje wysyłać sygnały i organizm wraca do równowagi. Wówczas zdarza się, że proces tworzenia guza zatrzymuje się lub całkiem znika. W chwili zupełnego wygaśnięcia konfliktu potrzebne jest trochę czasu aby mózg objęty ogniskiem DHS zupełnie się uzdrowił. Topografia komputerowa doskonale pokazuje ten proces. W chwili rozwiązania konfliktu organizm przechodzi na funkcjonowanie układu parasympatycznego, znaczy funkcjonowaniu ciała w stanie spoczynku, czyli w nocy.

.

W tej fazie ciało wraca do zdrowia. Dzienny tryb życia zwany jest zimnym, nocny gorącym. W pierwszej fazie człowiek bywa wyłączony z normalnego życia i jego równowaga jest mocno zachwiana. Przestaje normalnie funkcjonować jego fizjologia. Jeśli stan konfliktowy istnieje nadal proces ten przechodzi w stan chroniczny. Aby ten konflikt rozwiązać należy znaleźć przyczynę, rozwiązać problem i zmienić własne nastawienie wobec wynikłej sytuacji konfliktowej. Podczas konfliktu w mózgu w miejscu ogniska DHS powstaje obrzęk. W okresie zdrowienia, mniej więcej w połowie ma miejsce kryzys, który jest punktem kulminacyjnym. Zostaje wydalany z ustroju płyn obrzękowy. Faza ta objawia się wzmożonym oddawaniem moczu. Miejsce ogniska zaczyna się goić i powoli wraca do normalnej aktywności. Dr. Hamer twierdzi, że białaczka objawia się poprzez serię konfliktów, w których człowiek traci poczucie własnej godności. Z powodu konfliktów powstają również inne choroby np. epilepsja i zawał serca. W ostatnim przypadku może pojawić się natychmiast po wystąpieniu konfliktu albo do trzech miesięcy później. 

Do grupy chorób wywołanych DHS zalicza się: chorobę Parkinsona, cukrzycę, egzemę, astmę, wrzody, choroby psychiczne i wiele innych. Żelazna reguła raka opublikowana była w wielu magazynach medycznych. Dr. Hamer również przeciwny jest tradycyjnym metodom leczenia nowotworów. Uważa, że jeśli konflikt nie zostanie rozwiązany guz będzie rozwijał się nadal. Jego zdaniem należy szukać przyczyn konfliktu. W jego pracach można znaleźć wiele informacji, że już w ciągu jednej terapii, w chwili rozwiązania konfliktu choroba się cofa.

.

„Jedną z bardziej okrutnych rzeczy jest w dzisiejszej medycynie, że większość ludzi z rakiem również ze średnim bólem leczeni są morfiną. Morfina może okazać się fatalna. Wywołuje zmiany w mózgu, paraliżuje jelita a nawet czyni osobę całkowicie niezdolną do życia. Te osoby żyją w letargu i nie zdają sobie sprawy, że są zabijane w chwili kiedy jest jeszcze czas na podjęcie walki z chorobą. Ból jest najlepszym sygnałem broniącego się organizmu, który próbuje się odnowić, ale współczesna medycyna nie rozumie tego faktu i działa odwrotnie. Uważa, że ból jest sygnałem zbliżającej się śmierci. Takie okoliczności czynią, że osoby te są klasyfikowane jako umierający i przez podawanie coraz większych dawek morfiny czyni się ich ostatnie dni łatwiejszymi. Często jednak oni umierają nie z powodu nowotworu tylko jako skutku leczenia.” (New Medicine – A Revolutionery Biological Paradigm, Dr. R.G.Hamer)

.

Łącząc ciało i duszę i uwzględniając czynniki emocjonalne Ryke Geerd Hamer zbadał przeszło 20 000 ludzi chorych na różne typy raka. 

„Remisja raka u wszystkich pacjentów nastąpiła wówczas kiedy w ich życiu nastąpił zwrot w ich świadomości.”
z http://www.vismaya-maitreya.p/naturalne_leczenie_zelazna_regula_raka.html(Deepak Chopra, MD, in Quantum Healing)  (Vancouver 
1 Jan 2008
)

(więcej…)