Sesje

Jak wygląda sesja ?

Każda jest inna .…Zależy od tego co potrzebujesz – czego oczekujesz….

Jeśli potrzebujesz tylko poprawy na poziomie ciała ,  np.  chcesz poprawić swoją koncentracje, bo dużo nauki przed Tobą albo ogólnie chcesz coś polepszyć ale nie wiesz co konkretnie, to na początek  zaproponuję Ci scanowanie  za pomocą urządzenia Healy Analise – biorezonansu  i przyjmowanie częstotliwości,  które wskaże to urządzenie medyczne.

Jeśli odczuwasz potrzebę  przywrócenia harmonii na poziomie ciała, umysłu  i duszy to mam więcej wariantów do zaoferowania.
Na początek – jeśli tak zdecydujesz -mogę Cię zeskanować . To scan energetyczny – potrzeba duszy w danej chwili . Możemy to omówić (jest to wskazane ) lub przejść do  przyjrzenia się temu z czym przyszłaś/ przyszedłeś.. -z jakąś dolegliwością, (np. z przyklejoną Ci etykietką jakieś choroby, czy obawą powtarzającej się choroby w rodzinie , bólem?   czy ….np. brakiem płynności -obfitości w Twoim życiu ?..Może zauważyłeś , że jest jakaś sytuacja w Twoim życiu , z którą sobie nie radzisz?…)

Jeśli  jesteś rodzicem  możesz pomóc swojemu dziecku i sobie jednocześnie  -pracując ze sobą samym lub /i z dzieckiem…nad  oczyszczeniem Waszej linii krwi z nie służących Wam już  pamięci historii zdarzeń, które podświadomość rodowa przemyca w Waszym DNA…np. Dysleksje, ADHD czy inne choroby dziecięce … to mogą być tylko etykietki ….Można,  a nawet trzeba się im przyjrzeć…

Przedstawię Ci moją propozycję – jak to widzę…. Ty –  jak poczujesz: wejdziesz w to głębiej lub nie…W większości sytuacji obraz energetyczny  nawiązuje do  sytuacji bieżącej , którą  przechodzisz  w danym momencie i  … nierzadko -z którą przychodzisz , choć czasami nie widać tego „na wprost”…..
Nauczę Cię ,jeśli będziesz chciał/ chciała , wchodzić w stan theta  i /lub jak pracować ze swoją podświadomością.(więcej o tym stanie w zakładce Theta Healing).
By pójść dalej , wielokrotnie należy przejść proces Hooponopono – proces przebaczania. Ważne jest, by oczyścić „stare rany” – puścić wszelkie urazy , które nosimy (często nieświadomie ) w sobie …Wybaczyć przede wszystkim sobie !

Szczególnie polecam  sesje z wykorzystaniem narzędzi  Hidden Mind. To ważne!, bo na pierwszą sesję Hidden Mind potrzeba zarezerwować 2 do 3 godzin. To czas na informacje dotyczącą całego ciała (kości czaszki ,szwy , kręgosłup, przepływ płynu mózgowo -rdzeniowego, meridiany (dysfunkcje meridianowe, wady genetyczne) , pola energetyczne (czakry, pola auryczne..) itd. , ale też wpływ innych osób na Ciebie, miejsc, w których przebywasz itd…(więcej o Hidden  Mind  w  zakładce Hidden Mind).
W  domu – jako prace domową (nieobowiązkową) ! – polecam  zrobienie Cyklu Autonomii na podstawie , którego pracujemy z narzędziami , które daje nam Recall Healing ( więcej w zakładce Recall Healing). To  Ty decydujesz o tempie w jakim ją odrobisz… ,kiedy poczujesz…
W międzyczasie (np. kiedy wzmacniasz korekcje) lub na osobnej sesji możemy umówić się na energoterapię  (możemy ja wzmocnić działaniem magnesów i świętej geometrii) .

Dodatkowo możesz zamówić portret numerologiczny z zastosowaniem kosmobiologii…

Każda sesja to Twoja przygoda z samym sobą…To możliwość przyjrzenia się sobie z innej perspektywy…w innym świetle….
To Twoja podróż…

Potraktuj ją jako inwestycję w samego siebie…

MANDALA KREATYWNOŚCI

MANDALA KREATYWNOŚCI

Podsumowując : w trakcie sesji wykorzystuję narzędzia jakie dają mi następujące metody ( więcej o nich w zakładkach i „u wujka Google” ):

  • TERAPIA SKONCENTROWANA NA ROZWIĄZANIA
  • HIDDEN MIND -UKRYTY UMYSŁ
  • RECALL HEALING / TOTALNA BIOLOGIA = NOWA MEDYCYNA NIEMIECKA
  • THETA HEALING
  • KINEZJOLOGIA
  • NLP
  • ENERGOTERAPIA, magnoterapia
  •  INNE ( numerologia, kosmobiologia…)

Na sesje zapraszam osobiście, telefonicznie lub przez skype.
Zadzwoń / napisz SMS a lub wyślij zgłoszenie / napisz maila. Odpowiem jak tylko będę mogła – niezwłocznie.

Co do pieniędzy…
Pieniądze to energia  – to Ty zdecydujesz, ile zyskałeś i tym samym, ile mi zapłacisz. Dopasuj to do swojego portfela.

Obfitość to stan naszego umysłu… nad tym też możemy popracować…

Jak wydajesz pieniądze, poczuj jakbyś wręczał je  sobie…

 

Polecam :
Zawsze płać z intencją:.
”Z Radością i Miłością w sercu puszczam te pieniądze w obieg, aby do mnie powróciły pomnożone”,

Jak otrzymujesz :
” Z Radością i Miłością w sercu przyjmuję te pieniądze ,aby mi się pomnożyły, a do Ciebie powróciły pomnożone tyle razy, ile tego potrzebujesz

Serdecznie zapraszam.
Renata Cornelina Markiewicz