O mnie

                    

Luna  Renata Rybińska   

jestem praktykiem  zdrowia i szczęśliwego życia 

Jako uczeń Szkoły Życia korzystam ze swojej życiowej mądrości  jaką mi było dane posiąść w wyniku życiowych doświadczeń i wiedzy zdobytej jako:

  • matka dwójki dorosłych, cudownych dzieci
  •  absolwent Psychologii Klinicznej
  • terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (w trakcie certyfikacji) -Konsultant TSR oraz metody Kids’ Skills 
  • Kinezjolog -absolwent Collegium  Kinezjology „Touch for Health” ,
  • Terapeuta  Hidden Mind,
  • Terapeuta Recall Healing ,
  • absolwent  ThetaHealing TM Institute of Knowledge USA -Vianna Stibal’s
    (Anatomia Intuicyjna, Życie to gra, Manifestacja Obfitości, DNA Basic, DNA Advanced) ,
  • Acces Bars facylitator

W swojej praktyce korzystam również z narzędzi jakie dały mi szkolenia z  NLP,  bioenergoterapii (Reiki, Plexus), hipnozy, w tym hipnozy dynamicznej oraz Racjonalna Terapia Zachowań, Psychologia procesu, Umysł w walce z chorobą, Inteligencja zdrowia, Nauka widzenia aury, Mindfulness i z innych obszarów  wiedzy.  

      Jestem miłośniczką szamańskich ścieżek,   kosmobiologii  oraz malowania intuicyjnego.

 

Gustaw Jung powiedział:

„Nie jesteś Tym, co Ci się przydarza – Jesteś tym, Kim wybierasz”

.

    Moją misją jest pomóc Sobie i Tobie (jeśli tak wybierzesz) Być w zgodzie ze Swoją Wewnętrzną Prawdą” –  by odnaleźć sens, radość życia, odnaleźć odpowiedzi na pytania, na które tylko Ty i Twój  Wewnętrzny Głos – Przewodnik –  znacie właściwą odpowiedź…
Poprzez odpowiednie narzędzia mogę pomóc Ci w odkryciu Twojej ścieżki i komunikacji ze sobą poprzez przyjrzenie  się  wspólnie Twojemu Jestestwu na poziomie cała, umysłu i duszy
Nakierować Cię na to,  co jest w danej chwili najważniejsze dla Ciebie mając na uwadze, że to Ty jesteś Ekspertem Twojego życia .
Co jest najważniejszą potrzebą Twojej  duszy…

.

Skoro to czytasz… To już czas, by Twoja świadomość stała się Twoim wewnętrznym uzdrowicielem …

Ucząc Cię dostępu do Twojego biokomputera,  pomogę Ci oczyścić się z tego co podświadome: z lęków, urazów, blokad = z ” błota” emocjonalnego, które blokuje Cię przed swobodnym przepływem Światła w Tobie.
Jeżeli nosisz w sobie świadomy lub nieświadomy konflikt (dysharmonię czy jakiś dyskomfort,  który  zakłóca Ci czerpanie radości z życia ) odnajdziemy go i uzdrowimy, na ile sobie na to pozwolisz.
Razem wybierzemy dogodną dla Ciebie drogę poznawania Twojej prawdy, Twojej życiowej misji… Poprzez rozszerzenie  swojej świadomości staniesz się świadomym kreatorem swojego życia…

 .

Kilkunastoletnia  droga  poszukiwań  i  doświadczeń: rola żony, matki, praca z innymi  ludźmi i zainteresowanie  naturą ludzką,  studiowanie  psychologii, praw przyrody, w tym także różnych technik medycyny integralnej,  przekonanie się, że każda  dysharmonia w naszym ciele – każde zaburzenie danego narządu wiąże się ze zmianą charakterystycznej dla danego organu wibracji  – doprowadziła mnie do zainteresowania się teorią  Pola Kwantowego (Informacyjnego) –  PraŹródła – Źródła Możliwości, w którym wszyscy funkcjonujemy…, a żyjemy w Nim jak w oceanie energii ….energii Światła i Miłości…gdzie panuje uniwersalne prawo jedności ….

.

ZDJECCIA 1609767_486469678143201_1340491566_n.

.

Największym wyzwaniem w życiu dla mnie  była  diagnoza, że „ to jestem poważnie chora „.
Od tego czasu zaczęła się moja szczególna  podróż – podróż w głąb siebie,
w poszukiwaniu swojego kodu dostępu do Źródła Wszystkiego co Istnieje – …świadome życie, również poprzez medytacje, wizualizacje, kontemplacje, ale przede wszystkim poprzez doskonalenie sztuki patrzenia symbolicznego… Doświadczyłam świadomego zanurzania się w Polu Informacyjnym- ‚kwantowej zupie”, świadomego kreowania, kwantowej odnowy…
Potwierdzeniem mojego ciała, że idę we właściwym kierunku,  był odczyt rezonansu magnetycznego -naukowy dowód,  że : „prowadzone leczenie” skutkuje…
Ta niekonwencjonalna droga, którą przebyłam, pokazała mi jak pracuje nasza podświadomość i jak współdziała ze świadomością, a tym samym miałam możliwość doświadczyć „cieni i blasków” uwalniania się z konfliktu który programował chorobę, w tym z ograniczających mnie przekonań (które blokowały mnie przed dostępem do Źródła),  a przy tym… Siłę i Moc.
Moc Kreatora, którego i Ty masz w sobie…

         Kocham podróże, jogę i gimnastykę słowiańską, taniec, chodzenie na boso, bieganie i …morsowanie, ale też  granie na hangu. 

 

.

.
Jestem przekonana, że droga poprzez otwarcie się na Miłość do Siebie i Innych – to klucz do szczęśliwego życia.  Miłość  to esencja wszystkiego.  Pozwól sobie znaleźć  i zmienić wzorce – pozwól na kwantowa zmianę…na coś co przekracza twoje najśmielsze oczekiwania … . 

Kwantowa odnowa to sposób, by dostrzec nieograniczone możliwości jakie daje nam świadomość… dostrzec, że  zawsze  byliśmy połączeni ze Źródłem i korzystać z doświadczeń tej podróży,  doświadczać z ciekawością dziecka i radością…

A że Świadomość  i  Energia dają  naturę Rzeczywistości...przed nami Pole Możliwości …

zapraszam do wspólnej podróży

z Miłością
 😉